Vėluojantiems „Powerfight“ turnyras Kaune buvo negailestingas

Šaltinis: 15min.lt

Šaltinis: 15min.lt

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvykęs dvikovinio sporto POWERFIGHT ciklo turnyrų tęsinys tapo savaitgalio aktualija sporto aistruoliams.

Tarp daugumos gerbėjų, negailinčių pagyrų drąsiems Lietuvos kovotojams, atsirado ir besiskundžiančių.

„Atvykau į Kauną iš kito Lietuvos galo vien dėl šio renginio. Prie įėjimo prastovėjau gal pusę valandos vien tam, kam išgirsčiau, jog visi bilietai jau parduoti ir galimybės patekti į vidų neturiu. Tokių ,,laimingųjų“ kaip aš buvo nemažai“, – komentavo į renginį patekusi tik pasinaudojusi atskira organizatorių išimtimi dvikovinio sporto gerbėja.

Lietuvos muaythai sąjungos generalinis sekretorius N. Lukšas į tokius pareiškimus reagavo santūriai ir pateikė diplomatišką atsaką:

„Dabartiniai turnyrai yra tik lengvas ,,apšilimas“ prieš planuojamą didįjį šou. Kol kas ,,Powerfight“ rengiame Žalgirio arenos amfiteatre, kuris talpina ne visus norinčius. Malonu matyti, kad susidomėjusiųjų skaičius su lig kiekvienu turnyru auga ir ateityje dar žadame nustebinti žymiai didesniais mastais. Atsiprašome nepatekusiųjų į renginį ir rekomenduojame kitą kartą bilietus įsigyti iš anksto“,  – komentavo N. Lukšas.

Žiūrovai ,,negavę malonės“ stebėti ,,Powerfight“ pasakoja, kad jie turėjo ir kitą alternatyvą, tačiau to nepadarė. Kaune tuo pačiu metu, vyko panašaus pobūdžio turnyras.

„Džiugu, kad yra dvikovinio sporto pasiekėjų, taip pat organizuojančių panašius renginius. Tai įrodo, kad Lietuvoje šis sportas populiarėja ir suteikia publikai progą  rinktis, taip kiekvienam patenkinant savo lūkesčius. Viliuosi, kad laiko perspektyvoje panašių susibūrimų vis daugės ir  dirbdami kartu pasieksime savo užsibrėžtų tikslų“, – kalbėjo Lietuvos muaythai vyriausiasis treneris Marius Misiūnas.

Įvykusiame ,,Powerfight“ renginyje žiūrovai  mėgavosi net 12 kraują stingdančių kovų, kuriuose susijungė skirtingas kovos  rūšis kultivuojantys sportininkai. Pagal muaythai, MMA ir K1 taisykles kovojantys perspektyviausi Lietuvos talentai ir svečiai iš užsienio stebino kvapą gniaužiančiu ir adrenalino kiekį kraujyje pumpuojančiu reginiu.

Skaityti daugiau