Trims lietuviams – Europos muaythai čempionato bronzos medaliai

lietuvos-muaythai-rinktine-65967492Lenkijoje vykstančiame Europos muaythai (Tailando bokso) čempionate penktadienį kovoję Mantvydas Švėgžda (svorio kategorija 81-86 kg), Martynas Jasiūnas (67-71 kg) bei Rokas Petraitis (57-60 kg) tenkinsis bronzos medaliais.

Tai paaiškėjo po pusfinalio kovų, kuriose lietuviams nepavyko iškovoti pergalių.

„Labai gaila jaunių (iki 18 metų) varžybose startavusių M. Jasiūno ir R. Petraičio, kurie su varžovais iš Baltarusijos kovojo kaip lygūs su lygiais, tačiau teisėjų sprendimu pergalės atiteko varžovams, – BNS pusfinalio kovas komentavo Lietuvos muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

„Martynas puikiai kovojo su Žora Akopianu, o R. Petraičio varžovu buvo pasaulio jaunimo čempionas Romanas Dounaras. ir tik vyrų varžybose kovojęs Mantvydas Švėgžda anksčiau laiko turėjo pripažinti pajėgaus italo Eriko Cunialo pranašumą.“

Šeštadienį čempionate kovos du lietuviai – moterų svorio kategorijos 57-60 kg finalinėje kovoje Vaida Masiokaitė išmėgins jėgas su portugale Pires Marisa, o vyrų svorio kategorijos 71-75 kg pusfinalyje Sigitas Gaižauskas (71-75 kg) kovos su slovėnu Martinu Kobietičiumi.

Skaityti daugiau

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bM3d7dfh9VA[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f2kP7DRD4v4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IhGfdoS7F60[/youtube]