Šeštadienį kauniečiai stebės tarptautinį turnyrą „Powerfight“

organizatorių nuotr. / Turnyro akimirka

organizatorių nuotr. / Turnyro akimirka

Šeštadienį 19 val. dvikovinio sporto aistruoliai Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre savo akimis galės išvysti POWERFIGHT turnyro tęsinį. Ringe pirštines surems ne tik profesionalai, tarptautinių muaythai turnyrų ir čempionatų nugalėtojai, tačiau ir patys perspektyviausi, noru mokytis ir tobulėti trykštantys dvikovinio sporto talentai.

 

Žiūrovai išvys net 12 kraują stingdančių bekompromisių kovų pagal muaythai, K-1 bei MMA taisykles. Vakaro super dvikovose Lietuvos atstovai surems pirštines su priešininkais iš Baltarusijos.

„Powerfight“ vakaro merginų dvikovoje į ringą įžengs viena iš nedaugelio kovos menus propaguojančių merginų Lietuvoje – Europos ir Lietuvos muaythai sidabro laimėtoja Vaida Masiokaitė. Kitame ringo kampe Lietuvos atstovės lauks net dukart pasaulio muaythai čempionė, dukart pasaulio kikbokso čempionė, profesionalių Baltarusijos muaythai ir kikbokso turnyrų nugalėtoja – Aliona Muratava.

„Moterys Lietuvos ringe – retas ir net fenomenalus reiškinys. Ši dvikova – bene labiausiai intriguojanti ir laukiama antrame „Powerfight“ renginyje“, – apie būsimą V. Masiokaitės ir A. Muratavos dvikovą kalbėjo vyriausiasis Lietuvos muaythai treneris Marius Misiūnas.

Dar vienoje skelbiamoje tarptautinėje pirštines surems Lietuvos atstovas Jonas Valančius ir sportininkas iš Baltarusijos Timuras Mamedovas.

„Jonas – labai perpektyvus Lietuvos kovotojas, mums pažįstamas jau iš „Powerfight“ pirmtako „Bestfight“. Sportininkas jau ne kartą kovojo profesionaliose kovose. Šį kartą jo laukia ne menkas išbandymas, kadangi baltarusis – taip pat laužtas ne iš piršto. Nepaisant to, tikimės, kad lietuvis įrodys ko yra vertas“, – komentavo Lietuvos K-1 federacijos prezidentas Romualdas Navickas.

Lietuvos garbę ginsiantis Europos muaytai čempionas Sigitas Gaižauskas didžiojoje vakaro dvikovoje, ant menčių paguldyti mėgins Baltarusijos čempioną bei „Wako“ Europos kikbokso čempionato prizininką Pavelą Šelestą.

Skaitytis daugiau