Raumeningajam reperiui – naujos pareigos | Atviras Lietuvos Muaythai čempionatas 2016

Ironvytas_MuayThai„Kam kovoti gatvėje, kai profesionaliai tuo užsiimti galima ringe?“, – skelbia balandžio 23-24 dienomis sostinėje vyksiančio atviro Lietuvos MuayThai čempionato organizatoriai. Į sostinę suvažiuos geriausi šalies sportininkai, kurie ne tik gins savo teisę dalyvauti Europos čempionate, bet ir pademonstruos žiūrovams šiuolaikinio MuayThai kovos meno subtilybių.

Vilniaus „Pramogų banke“ vyksiančio renginio vadžias į savo rankas paims pastaruoju metu žaibiškai populiarėjantis raumeningasis reperis Ironvytas. Geležies sportą mėgstantis atlikėjas neslepia, kad nėra abejingas ir kovos menams. Su bičiuliu Valentin Bogdanovič reperis kurį laiką rengė nemokamas „Fight for Fitness“ treniruotes, o vėliau subūrę geriausius sportininkus suorganizavo ir „Arrow fight night“ kovų turnyrą.

„Rinkdami renginio vedėją ilgai nedvejojom, aš iškart pasiūliau Vytą. Ne viename renginyje esu matęs kaip jis dirba su publika. Be to, koviniame sporte jis nėra naujokas. Žinau, kad galime juo pasitikėti. Man pasiūlius jo kandidatūrą, visa MuayThai sąjunga nubalsavo už“, – savo pasirinkimą apgynė renginio organizatorius ValentinBogdonovič.

Ne tik žiniasklaidoje, bet ir socialiniuose tinkluose gausu Ironvyto nuotraukų, kuriose į jo rankas pakliuvusi ne štanga, o bokso pirštinės. Visgi veržtis ant scenos tarp įniršusių kovotojų – rizikinga užduotis. Reperis sutiko atskleisti, kodėl sutiko tapti renginio vedėju.

Skaityti daugiau