„Powerfight“ turnyras žengia finišo tiesiosios link

Šaltinis 15min.lt

Šaltinis 15min.lt

Dar vasario mėnesį prasidėjusių ir milžiniško susidomėjimo sulaukusių „Powerfight“ turnyrų bumas tęsiasi. Dvikovinio sporto gerbėjų džiugesiui – skelbiama trečiojo renginio data! Net stipriausių nervų žiūrovus verčiančios krūptelėti ir adrenaliną kraujyje pumpuojančios kovos įvyks jau š. m. balandžio 11 d.
Organizatorių teigimu, šiam renginiui jie yra parengę kaip niekad daug staigmenų ir netikėtumų. Atsižvelgdami į išsakytus žiūrovų pageidavimus, organizatoriai užsibrėžė suorganizuoti profesionalių dvikovų turnyrą, kuriame į ringą žengs patyrę savo srities žinovai, tokie kaip Martynas Knyzelis ar Mantas Stankis.

Kol kas vykę turnyrai buvo tik apšilimas prieš didįjį šou. Džiaugiamės matydami tokį žiūrovų susidomėjimą ir įsitraukimą į dvikovinio sporto pasaulį. Dėl šių priežasčių nenustojame dirbę ir sulig kiekvienu renginiu stengiamės nustebinti. Manau, pagrindinis ateinančio turnyro bruožas – profesionalumas“, – sakė Lietuvos muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Žadama, kad tarptautinės dvikovos šįkart bus dar aštresnės, įnirtingesnės ir techniškesnės, kadangi profesionaliems ir didelį pergalių bagažą turintiems Lietuvos atstovams parinkti ypač stiprūs varžovai iš užsienio.

„Kol kas dėl tarptautinių dvikovų dar derimasi, tačiau jau dabar galime garantuoti, kad laukia daug intriguojančių kovų. Turėdami nemažą arsenalą kovotojų, pasirinksime pačius perspektyviausius, taip užtikrindami puikų ir neužmirštamą reginį kovos menų aistruoliams“, – laukdamas „Powerfight“ komentavo Lietuvos K-1 federacijos prezidentas Romualdas Navickas.

Skelbiamos ir pirmosios paieškos sunkiasvoriams kovotojams, tokiems kaip Karolis Liukaitis bei Mantas Rimdeika. Jei Lietuvoje šiems sportininkams neatsiras lygiaverčių priešininkų, jau balandžio 11 d. vyksiančiame „Powerfight“ turnyre žiūrovai turės galimybę išvysti dar daugiau tarptautinių dvikovų.

Skaityti daugiau

Bilietus į renginį galite įsigyti TICKETPRO