PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – TIKRAS MUAYTHAI!

Vasario 22 d. šeštadienį, Kaunas vienam vakarui taps Europos Muaythai sostine, o legendinėje Kauno sporto halėje bus galima pajusti Muaythai šventovės – Liumpinio bokso stadiono Bangkoke dvasią. Į Lietuvą atvyksta BIGFIGHT-E.M.L. – Europos Muaythai Lyga – vienas didžiausių ir populiariausių tarptautinių Muaythai kovų turnyrų Europoje.

Žiūrovų laukia net 13 kraują stingdančių kovų. Tai tikras Muaythai – ritualai prieš kovą, plačiausias smūgių arsenalas, 5 raundai po 3 minutes, vienas nugalėtojas ir jokių kompromisų!

[spoiler title=“Skaityti plačiau
„]Geriausi kovotojai Vokietijoje, Italijoje, Prancuzijoje, Čekijoje, Graikijoje, Kroatijoje, Turkijoje bei Lietuvoje kovos dėl galimybės akis į aki ringe susitikti su stipriausiais Azijos sportininkais pasauliniame Muaythai turnyre Kambodžoje. Vakaro metu dvylika stipriausių Lietuvos kovotojų išsiaiškins, kas yra geriausi ir verti vykti į Kambodžą.

Žiūrovai pirmą kartą Lietuvos istorijoje išvys net tris prestižines kovas LIETUVA – TAILANDAS. Į tarptautinį turnyrą BIGFIGHT – E.M.L. atvyksta trys aukšto meistriškumo Tailando kovotojai.

Specialiai BIGFIGHT – E.M.L.
DEIVIDAS DANYLA
Kova dėl Pasaulio čempiono titulo

Specialiai BIGFIGHT – E.M.L.
Geriausių Lietuvos sunkiasvorių
super dvikova:
SERGĖJUS MASLOBOJEVAS
V.S.
MARTYNAS KNYZELIS

Daugiau informacijos:
www.facebook.com/muaythai.lt[/spoiler]