Neįgaliam jaunimui Muaythai – absoliutus pranašumas

organizatorių nuotr. / Renginio akimirka

Su esminiais formaliais pakeitimais, tačiau itin sėkmingai sustartavęs projektas „Tvirta siela – tvirtas kūnas: muaythai!“ Kauno miesto lopšeliuose – darželiuose, teorinių ir praktinių muaythai užsiėmimų ciklą pravedė ir Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centro auklėtiniams.

„Labai atsargiai vertinome pirmąsias mintis su muaythai sporto šaka supažindinti šio centro auklėtinius. Nors su Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centru Kauno sporto klubas “Titanas” bendradarbiauja jau daugiau nei 15 metų, tačiau integruoti į kasdienę veiklą ir muaythai treniruotes buvo iššūkis, bet mes visi jį priėmė“, – kalbėjo klubo vadovas ir treneris Marius Misiūnas.

Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras – tai Savivaldybės biudžeto socialinių paslaugų įstaiga, teikianti socialines paslaugas Kauno miesto asmenims turintiems fizinę, proto ir psichinę bei kompleksinę fizinę ir proto negalią, kuriems nustatyta I (0–25 procentų darbingumas), II (30–55 procentų darbingumas) ar III (60–100 procentų darbingumas) neįgalumo grupė. Į centrą asmenys priimami nuo 18 metų (išimtiniais atvejais – nuo17 metų). Pagal socialinių paslaugų kvalifikaciją centras priskiriamas prie nestacionarių specialiąsias socialines paslaugas teikiančių įstaigų kategorijos. centras įkurtas 1997 m. dabartinės Neįgaliųjų iš vaikystės globos draugijos iniciatyva.