Muaythai turnyras „prisiragavo“ kalėdinių problemų Kauno „Gongo“ sporto salėje

Muaythay turnyras Kaune

Muaythay turnyras Kaune

Legendinėje Kauno bokso klubo „Gongas“ salėje, kuri šiuo metu priklauso Kauno miesto savivaldybės sporto mokyklai “Gaja”, artėjant šventiniam šurmuliui, savaitgalį įvyko Lietuvos muaythai sąjungos organizuotas „Kalėdinis muaythai turnyras“, kuriame jėgas išbandyti atvyko sportininkai iš visos Lietuvos.

š viso varžybose dalyvavo sportininkai iš 12 klubų. Nors sąrašas, pareiškusių norą dalyvauti, buvo gerokai ilgesnis, tačiau ne kiekvienam sportininkui atsirado priešininkas reikiamoje amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje. Turnyro organizatoriai labai apgailestavo, jog neįvyko merginų dvikovos.Turnyras neapsiėjo be staigmenų. Net neįpusėjus dvikovoms – atsikabino viena iš ringo virvių, tačiau šis techninis nesklandumas operatyviai buvo pašalintas ir kovos tęsėsi toliau. Nors, sportininkai į ringą prieš kovą pagal muaythai taisykles turi lipti per viršutinę ringo virvę, tačiau, siekiant apsaugoti inventorių, buvo daromos išimtys.Ir vis tik tai buvo ne vienintelis techninis nesklandumas, trukdęs kokybiškai stebėti muaythai dvikovas. Silpna elektros srovė trikdė ir garso sistemos veikimui. Mat, kaip jau žinoma, muaythai dvikovos vyksta skambant tradicinei ritualinei muzikai. Apšvietimo lempos neplanuotai išsijungdavo ir įsijungdavo, perdegdavo ne tik pagrindinėje salėje, bet taip pat ir pagalbinėse patalpose.

Paskutinės dvikovos jau vyko prieblandoje ir skambant muzikai per kompiuterį, kas, pasak turnyro dalyvių, sukūrė autentišką ir tradicinę muaythai sporto šakos atmosferą.

„Tai yra legendinė ir ilgą istoriją turinti sporto salė, išugdžiusi ne vieną aukštos kvalifikacijos sportininką, todėl būtina ją renovuoti, kad būtų tenkinami bent minimalūs techniniai reikalavimai, leidžiantys ne tik kokybiškai treniruotis, bet ir organizuoti bei vykdyti turnyrus, populiarinančius sporto šaką“ – netikėtas „kalėdines staigmenas“ komentavo organizatoriai.

Skaitykite daugiau