Muay Thai čempionate – žinomų atlikėjų pasirodymai

main-omerta_ir_yronvytas

Organizatorių nuotr.

Balandžio 25-26 dienomis sporto aistruoliai rinksis į unikalų renginį. „Panoramos“ prekybos centre organizuojamas Muay Thai čempionatas.  Čia dėl teisės dalyvauti kovose su čempionais iš Europos ir pasaulio susirungs kovotojai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos bei Estijos.

Renginys – visiškai nemokamas, todėl čia dalyvauti gali kiekvienas panorėjęs. Vienas renginio organizatorių, Valentin Bogdanovič, atskleidė, jog susirinkusieji galės pasimėgauti ne tik atkakliomis sportininkų kovomis, bet ir žinomų atlikėjų pasirodymais. Ringą kuriam laikui užimti žada reperiai Omerta ir Ironvytas Pro su dainininke Raminta Blažyte. Atlikėjai pasiruošę publiką pradžiuginti populiariausiomis savo dainomis.

Reperis Omerta jau visai netrukus žada pristatyti albumą. Jame – net 30 kūrinių. Vieną jų atlikėjas skirs ir Muay Thai čempionato stebėtojams. „Kūrinys – labai susijęs su renginio tema“, – užduodamas mįslę šypsosi reperis ir žada kaip reikiant sudrebinti sceną.

Ironvytas prasitarė, jog šiame renginyje dalyvauti jam bus vienas malonumas. Reperis intensyviai sportuoja ir skatina šios veiklos imtis kitus. „Visuomet geriau užsiimti sportine veikla, nei gainiotis gatvėmis“, – viename interviu minėjo Vytautas. Atlikėją sporto renginiuose galima sutikti gana dažnai, o praėjusiais metais jam teko prisidėti prie vieno jų organizavimo.

Atlikėjai kviečia apsilankyti Fight Academy“ ir Lietuvos Muay Thai sąjungos organizuojamame čempionate ir palaikyti kovotojus. Vienas renginio organizatorių, Valentinas Bogdonovič, prasitarė, kad žiūrovų laukia ir dar viena staigmena. Renginį ves charizmatiškasis Marius Repšys. Sportiškam, energingam ir iškalbiam aktoriui puikiai tiks ir Muay Thai čempionato vedėjo vaidmuo.

Skaityti daugiau