Marius Repšys – dar viename naujame amplua

STOP kadras

STOP kadras

Balandžio 25-26 dienomis sporto aistruoliai rinksis į unikalų renginį – Muay Thai čempionatą. Čia dėl teisės dalyvauti kovose su čempionais iš Europos ir pasaulio susirungs kovotojai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos bei Estijos.

Vienas renginio organizatorių, Valentinas Bogdanovičius, prasitarė, jog žiūrovams paruošė ir keletą staigmenų. Susirinkusiųjų kraują kaitins ne tik geriausių sportininkų kovos, bet ir žinomi atlikėjai, o renginį ves pats Marius Repšys.

Unikalaus talento aktorius prisipažįsta, jog, kad ir kokį vaidmenį tenka atlikti, jis stengiasi iš visų jėgų. Būtent atkaklumo vedinas jaunas vyras jau spėjo pelnyti „Sidabrinę gervę“ ir „Auksinį scenos kryžių“.
Ne paslaptis, jog M.Repšys dienas leidžia ne vien filmavimo aikštelėse ir teatre, bet ir sporto salėse. Sportiškam, energingam ir iškalbiam aktoriui puikiai tiks ir MuayThai čempionato vedėjo vaidmuo“, – tikino vienas iš organizatorių, Valentinas Bogdanovičius.

Į „Fight Academy“ ir Lietuvos MuayThai sąjungos organizuojamą renginį aktorius kviečia visus bent šiek tiek besidominčius kovų menais. Renginys nemokamas, todėl čia gali susirinkti visi norintys. Galimybę išvysti išskirtinį reginį turės ne vien Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai, atvykę į PC „Panorama“, bet ir televizijos kanalo „Sport-1“ žiūrovai.

Skaityti daugiau