Lietuvos Muaythai čempionato metu „Pramogų banke“ skambėjo tailandietiška muzika

Balandžio 23–24 dienomis Vilniuje, „Nesė Pramogų banke“, vyko atviras Lietuvos Muaythai čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau 100 kovotojų iš 20 sporto klubų. Čempionate savo jėgas išbandė ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių – Latvijos, Baltarusijos, Rusijos – sportininkai.

main-dscf8360

Praėjusiais metais čempionatas vyko viename prekybos ir laisvalaikio centre, tad šiais metais pasirinkta taip pat kiek neįprasta vieta – „Nesė Pramogų bankas“. „Šioje vietoje jau rengėme keletą varžybų, „Pramogų bankas“ labai tinkama vieta: čia graži aplinka, gera atmosfera, tinkanti kovoms“, – teigė renginio organizatorius „Fight Academy“ įkūrėjas ir treneris Valentin Bogdanovič.

Renginį vedė sparčiai populiarėjantis reperis Ironvytas. Reperis prasitarė, jog labiau jį domino ne vesti renginį, o pamatyti stiprių, profesionalių kovų. Po čempionato Ironvytas noriai dalinosi įspūdžiais: „Renginys labai geras, kovos stiprios, daug adrenalino, džiugina, kad kovojo ne tik lietuviai, bet ir kovotojai iš kitų šalių. O dar labiau džiugino tai, jog lietuviai dar ir įveikė kitataučius. Tačiau stebino ne tik kovotojai, bet ir žiūrovai: iš pradžių nedrąsiai, bet vėliau visi vieningai skandavo už Lietuvą, todėl buvo tikrai smagu.“

Varžybas stebėjo ir tokie garsūs žmonės, kaip Merūnas Vitulskis su žmona Erika, grupė Pikaso. Tiesa, Merūną su žmona dažnai galima sutikti Muaythai renginiuose. Merūnas pripažino, jog nors kadaise ir pats užsiiminėjo kovų sportu, vėl atrasti kovų menus jam padėjo žmona: „Erika kartą pasiūlė nueiti į varžybas, nuėjome, susipažinome su keliais kovotojais, sporto klubais, tapome draugais ir taip į varžybas pradėjome eiti vis dažniau.“  Grupės Pikaso nariai taip pat tokiame renginyje lankėsi ne pirmą kartą. „Šią savaitę teko lankytis ir Muaythai treniruotėje, labai patiko, tikrai užkabino, tad mąstome eiti į treniruotes ir bent jau savo malonumui pasportuosime“, – pasakojo grupės Pikaso nariai.

Po čempionato Lietuvos Muaythai pradininkas Lietuvoje, sporto klubo „Titanas“ įkūrėjas ir treneris Marius Misiūnas džiaugėsi, jog šia kovos šaka domisi vis daugiau jaunų žmonių, kurie aktyviai sportuoja ir dalyvauja kovose.

Skaitytyi daugiau