Jubiliejų „Titanas“ atšventė kovomis narve ir torto dalybomis su žiūrovais

Mariaus Vizbaro nuotr. / Powerfight kovų turnyras: „Titano“ klubo 25-erių metų jubiliejus

Mariaus Vizbaro nuotr. / Powerfight kovų turnyras: „Titano“ klubo 25-erių metų jubiliejus

Spalio 24 dieną Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre karaliavo drąsūs ir kupini ryžto kovotojai. Surengtas mišrių kovų turnyras „Powerfight“. Šįkart proga neeilinė, – vienas garsiausių šalies kovos menų klubų Kauno „Titanas“ mini 25-erių metų jubiliejų. Į ringą žengė net dvylika titaniečių, kurie įrodė, kad yra tvirti kaip titanas: pasiektos 9 pergalės.

Aistros „Žalgirio“ arenos amfiteatre ėmė virti jau kiek po vidurdienio. Į kovų sceną kopė pirmuosius ar antruosius žingsnius dvikoviniame sporte žengiantys kovotojai. Svorio kategorijos vertė šyptelėti ne vieną: iki 29 ar 31 kilogramo. Tačiau aršumo netrūko ir devynmečiams. Dienos metu žiūrovai išvydo 22 kovas. Aštuoniose iš jų grūmėsi 25-erių metų jubiliejų švenčiančio kultinio Kauno „Titano“ atstovai. Patirtos tik trys nesėkmės. Pasak jų trenerio, šimtą auklėtinių šiuo metu vienijančio „Titano“ prezidento Mariaus Misiūno, triumfavo tie, kurie sunkiausiai dirbo treniruotėse.

Dienos programos metu netrūko kraujo praliejimo: vienam kovotojui buvo prakirstas antakis, atsivėrė gili žaizda, tad teko į areną kviesti greitosios medicinos pagalbą.

19 valandą startavusioje vakaro programoje žiūrovai išvydo dešimt MMA bei Muaythai kovų. Visos jos vyko kiek neįprastame, ypač tailandietiško bokso atstovams, kovos ringe – narve.

„Taip, Muaythai kovotojams kiek sudėtingiau išpildyti techniką narve, kai nėra virvių. Tačiau smagu pakeisti įprastą ringą, išbandyti kažką naujo. „Titano“ kovotojams tai nebuvo visiška naujiena. Muaythai išsivystė iš karo meno. O praradęs ginklą tikras kovotojas juk nemeta mūšio lauko. Yra pasiruošęs stoti į kovą tiek pelkėse, tiek miškuose“, – apie naujovę kautis narve nuomonę išsakė šventės kaltininkas M.Misiūnas.

Prieš prasidedant pirmajai kovai pasveikinti „Titano“ prezidento išsirikiavo būrys renginio svečių. Sveikinimą atsiuntė ir pats Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius, primindamas, kad nors pasaulyje yra daug mažų ir milžiniškų valstybių, tautų, sporto arenose, stadionuose, ringe jos visos yra lygios. Premjeras įsitikinęs, kad kartu su valstybės nepriklausomybės atkūrimu gimęs „Titanas“ padarė didžiulę įtaką Lietuvos dvikovinių sporto šakų plėtrai.

„Titane“, ačiū už Lietuvos garsinimą pasaulyje“, – taip sveikinimo raštą užbaigė A.Butkevičius.

Baigiant oficialią dalį visi svečiai kartu su žiūrovais M.Misiūnui sušuko tris kartus „valio“.

Ir kovos užvirė. Pirmosios į ringą žengė dailiosios lyties atstovės.

Skaityti daugiau