Gerbiamieji sportininkai, treneriai ir Muaythai mylėtojai,

Šventos Kalėdos kiekvienais metais mus suburia į šeimos ir artimiausių žmonių ratą, kuriame esami vedini bendro tikslo ir vilties. Nuoširdžiai dalijamės Kalėdaičiu ir pasijuntame esantys vienos šeimos nariai. Labai norėčiau, kad tokio bendrumo jausmas lydėtų ne tik mūsų didžiąsias šventes, bet ir kasdienybę. Būtent tai yra mūsų didelės šeimos – Muaythai bendruomenės, gyvavimo ir bendros ateities pamatas.

Nuošidžiai linkime, kad ateinančiais metais mūsų bendruomenę gaubtų bei šildytų meilė, viltis ir vienybė mus vienijančiam sportui ir kiekvienam iš mūsų. Turėkime tiek išminties, kad mūsų bendrų tikslų neužgožtų smulkmenos, o atrastume ir atsiremtume į tikrąsias vertybes.

Tikime, jog Muaythai bendruomenę lydės dar ne viena garbinga ir įspūdinga pergalė – ne tik sportinėje, bet ir tarpusavio supratingumo ir vienybės vardan mylimo sporto vystymo srityje. Tegul ateinančių metų sportiniai laimėjimai  atneša kiekvienam iš Jūsų džiaugsmą, o nesekmės – užgūdina ir sustiprina. Kiekvienas iš mūsų esame stiprūs tiek, kiek stiprus yra mūsų siplniausias bendruomenės narys – padėkite vieni kitiems būti stipresniais ir geresniais.

Sveikiname kiekvieną iš Jūsų, Jūsų šeimas ir artimuosius Šventų Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga. Šilumos ir vienybės naujais 2015-aisais metais.

Lietuvos Muaythai Sąjungos
Vykdomojo komiteto vardu,

Generalinis Sekretorius
Nerijus Lukšas