Galimybę stebėti POWERFIGHT turnyrą turėjo ne visi

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Renginio akimirka

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Renginio akimirka

Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvykusios pirmosios POWERFIGHT ciklo turnyrų dvikovos tapo savaitgalio aktualija sporto aistruoliams. Deja, kai kurie šio sporto mėgėjai neturėjo galimybės išvysti POWERFIGHT ciklo turnyrų starto. Pasak Lietuvos Muaythai sąjungos generalinio sekretoriaus Nerijaus Lukšo, likus dar porai valandų iki POWERFIGHT pradžios, bilietų į organizuojamą renginį jau nebebuvo.

„Mūsų tikslas ir lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Labai džiaugiuosi matydamas, kad su lig kiekvienu renginiu Muaythai fanų vis daugėja. Apgailestauju už tuos, kurie pavėlavo įsigyti bilietus ir negalėjo stebėti vakaro dvikovų“, – už nepatogumus atsiprašydamas Muaythai gerbėjų, neturėjusių galimybės patekti į POWERFIGHT renginį, komentavo Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius N. Lukšas.

Įvykusiame renginyje žiūrovai  mėgavosi net 11 kraują stingdančių kovų, kuriuose susijungė skirtingas kovos  rūšis kultivuojantys sportininkai. Pagal Muaythai, MMA ir K1 taisykles kovojantys garsiausi Lietuvos talentai  stebino kvapą gniaužiančiu ir adrenalino kiekį kraujyje pumpuojančiu reginiu.

„POWERFIGHT pradžia – daug žadanti. Galima drąsiai teigti, kad šis renginys sulaužė visus standartus: pirmą kartą Lietuvos istorijoje, renginio metu  žiūrovai galėjo išvysti gausybę dvikovų, kuriose susigrūmė tiek pradedantys kilti talentai, tiek pasaulinėse arenose gerai žinomi veidai“, – turnyro ypatumais dalinosi sporto klubo „Titanas“ treneris ir tailandietiško bokso pradininkas Lietuvoje M. Misiūnas.

POWERFIGHT renginio pradžioje į ringą įžengė sparčiai kovos menų besimokantys ir daug perspektyvų turintys jaunieji Muaythai  atstovai iš visos Lietuvos.