Europos Muay Thai čempionate – įspūdingas lietuvių pasirodymas

lietuvos-muaitai-rinktines-sportininkai-65977972Aukso, sidabro ir trys bronzos medaliai – toks Lietuvos delegacijos laimikis Europos Muay Thai čempionate. Visi penki į čempionatą vykę kovotojai įvykdė jiems keliamus tikslus ir įrodė, kad savo meistriškumu nenusileidžia pajėgiausiems senojo žemyno šios sporto šakos atstovams.

Sekmadienį vėlai vakare tūkstančius aistruolių talpinančioje arenoje Sigitas Gaižauskas (svorio kategorija 71-75 kg) antrame raunde smūgiuodamas alkūne pasiuntė į nokautą čeką Andrejų Marvaną ir iškovojo čempionato auksą.

Lietuvos Muay Thai sąjungos (LMS) generalinis sekretorius Nerijus Lukšas pasakojo, kad lietuvis turėjo galimybę baigti kovą ir pirmame raunde, tačiau po galingo smūgio čekas sugebėjo atsistoti ant kojų ir tęsti kovą.

„Aš esu labai laimingas. Labai jaudinausi, nes pirmą kartą dalyvauju Europos čempionate. Negaliu patikėti, kad pavyko pasiekti tai, ko norėjau. Kiekvieną kartą į ringą ėjau kaip į karą, man buvo labai svarbu laimėti, nes kovojau už Lietuvą“, – iš karto po pergalės emocijomis tryško S. Gaižauskas.