Broliai dvyniai Aidas ir Aurimas Sauliai užkariauja Lietuvos ringą

Beno Dragūno nuotr. / Broliai dvyniai (A.Saulis ir A.Saulis) Šaltinis: 15min.lt

Beno Dragūno nuotr. / Broliai dvyniai (A.Saulis ir A.Saulis)
Šaltinis: 15min.lt

Ošianti publika ir minios sirgalių. Pagarbiai nužiūrintys vyrai ir geidulingus žvilgsnius svaidančios merginos. Nesuskaičiuojama pergalių gausa ir kasdienis tobulėjimas, vedantis išsvajotos šlovės link. Turbūt daugelis iš mūsų paslapčia esame fantazavę apie tokį pripažinimą. Kol vieni, siekdami dėmesio verčiasi per galvas ir dėl jo yra pasiryžę paaukoti bet ką, kitiems tiumfo arka prasiveria savaime. Puikus to pavyzdys – dvikoviniu sportu užsiimantys broliai dvyniai Aidas ir Aurimas Sauliai.

Nors vaikinai profesionalaus sporto pasaulyje pasirodė, palyginti, dar visai neseniai, jie jau spėjo užsitarnauti dvikovinio sporto gerbėjų simpatijas. Broliams įžengus į ringą – visos žiūrovų tribūnos tiesiog nuošia. Žmonės stebisi ne tik brolių dvynių identišku panašumu, bet ir panašiais kovos gūdžiais bei technika.

„Nepaisant visų treniruočių ir mokymų, kiekvienas sportininkas visad atsirenka tai, kas yra priimtiniausia jam. Aidas ir Aurimas – nuolat treniruojasi kartu, o tai lemia ir tai, kad kiekvieną gestą, judesį ar smūgį jie išdirba iki pat tobulumo. Džiaugiuosi tokiu jų užsidegimu ir noru siekti, nesustojant judėti pirmyn. Palaikau šiuos jaunuolius ir linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės“, – komentavo brolių dvynių treneris M. Misiūnas.

Patys broliai A. ir A. Sauliai pasakoja kartu laiką leidžiantys ne tik sporto salėje, bet ir darbe, gyvenime. Abu broliai verčiasi metalinių konstrukcijų ir sporto inventoriaus gamyba. Jie labai nagingi ir iš paprasčiausio metalo sugebantys padaryti tokius stebuklus, kokius daro ir ringe.

„Nei aš, nei brolis niekados nebuvome linkę į garbėtroškiškumą. Pripažįstu, kad sulaukti dėmesio labai malonu ir tai verčia pasitemti, motyvuoja, tačiau labai dideliu didvyriu nesijaučiu. Nuo mažens buvau paprastas vaikis, kokiu likau ir iki šiol. Nesiekiu tapti žvaigžde,  tiesiog darau tai, kas man patinka“, – nuoširdžiu kuklumu pasižymėjo A. Saulis.

Broliai teigia, kad sportui skiria beveik visą savo laisvalaikį ir dėl to aukoja ne tik pasisėdėjimus su draugais, tačiau ir bendravimą su merginomis.

„Santykiams tiesiog nebelieka laiko. O turint omenyje, kad beveik visoms šiuolaikinėms merginoms rūpi ne tai kas ir koks tu esi, o tai, kiek pinigų tu turi ar kokią mašiną vairuoji, leistis į kažkokias intrigas nebesinori. Turbūt ateina riba, kai kartą nusvilęs, pasižadi sau niekada daugiau nebūti naiviu ir neįsimylėti tol, kol šimtu procentų neįsitikinsi, kad žmogus to vertas“, – atviravo A. Saulis.

Nepaisant brolių šaltakraujiškumo, nereikia būti labai įžvalgiu, kad pastebėtum kaip dailiosios lyties atstovės kiekvieno turnyro metu mėto susižavėjimo kupinus žvilgsnius brolių dvynių pusėn. Galbūt merginas ,,blogi“ vaikinai traukte traukia? O galbūt už ,,blogiukų“ įvaizdžio damos linkusios pastebėti nuoširdžias ir švelnias asmenybes viduje?

Retorika lieka retorika, o broliai šiuo metu sakosi atsidavę vien treniruotėms prieš ateinančias varžybas.

Jau balandžio 11 d. Kauno Žalgirio arenos amfiteatre įvyksiančiame ,,Powerfight“ turnyre, tiek Aidas, tiek Aurimas turės progą  pademonstruoti savo įtemptų treniruočių vaisius.

Skaityti daugiau