Baltarusis pabūgo Europos muaythai čempiono Sigito Gaižausko alkūnių

Autorius: Karolina Stažytė. Šaltinis: 15min.lt

Autorius: Karolina Stažytė. Šaltinis: 15min.lt

Paskutinį žiemos vakarą sausakimšame Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyravo vasariškas karštis – naujajame kovų turnyre „Powerfight“ netrūko aistrų ir techniškų dvikovų. Vienoje jų į ringą žengė ir Europos muaythai čempionas Sigitas Gaižauskas. Iš Gaurės kilęs, Kauno „Titano“ kubui atstovaujantis vaikinas vakaro superdvikovoje pirštines surėmė su Baltarusijos čempionu ir „Wako“ Europos kikbokso čempionato prizininku Pavelu Šelestu.

Varžovo privalumus ir trūkumus išnagrinėjęs Lietuvos garbę ginantis Europos muaythai čempionas Sigitas Gaižauskas ruošėsi jį įveikti savo firminiais smūgiais alkūnėmis, tačiau turnyro dieną sužinojo, kad teks mūvėti alkūnių apsaugas. To, saugodama savąjį kovotoją, paprašė baltarusių delegacija. Tačiau staiga pasikeitusi taktika tauragiškiui nesutrukdė laimėti. Po tris raundus trukusios įnirtingos techniškos kovos, kurioje visą laiką pirmu smuiku griežė arenos šeimininkas, į viršų kilo S.Gaižausko ranka. Kaip vėliau prisipažino Sigitas, dvikova galėjo pasibaigti ir anksčiau laiko: tam sutrukdė alkūnių apsaugos bei baimė patirti traumą.

„Jaučiuosi puikiai. Gera, techniška kova. Tokios ir tikėjausi. Jaučiau, kad visą laiką kontroliavau jos eigą. Nenorėjau plėšytis. Siekiau ramiai „sukovoti“, kad negaučiau traumos. Kovo 9 dieną laukia išvyka į Tailandą“, – pasirinktą strategiją paaiškino S.Gaižauskas.

Skaityti daugiau