2015 metai tik prasidėjo ir prasidėjo labai sėkmingai kovos menų mylėtojams

2015.01.10 “Fight Academy” salėje vyko sparingų diena. Čia susirinko kovotojai iš visos Lietuvos pasidalinti sukaupta patirtimi tarpusavyje, juos lydėjo treneriai, kurie stebėjo vykstančias kovas, aptarė ateities planus planus dėl naujų renginių ir varžybų.

Norime pasidžiaugti, kad kovos menai Lietuvoje sparčiai populiarėja, sportininkų daugėja. Mes visi siekiame, kad kovos menų sportas taptų pirmu numeriu Lietuvoje. Džaugiamės, kad visi klubai pradeda vienytis, bendrauja ir populiarina kovos menus.

Tikime, kad greitai Lietuva taps žinoma visame pasaulyje kaip stiprių kovotojų šalis, bendromis jėgomis galime to pasiekti. Jau dabar susirinko gausus būrys trenerių ir sportinikų. Dalyvavo sporto klubai: Vendetta, Sparta Gym, Team Kuvalda, Fgith Academy, Kauno Strikers, Titanas, Mustangas, Lotoso, Skf-Boxing ir kiti. Dėkojame dalyvavusiems!!! Ir raginam bendrauti ir bendradarbiauti toliau. Iki sekančių kartų.

“Road to Glory” (“Kelias į šlovę”) laidų ciklo filmavimai jau prasidėjo. Jūs taip pat galėsite pajusti kovotojų dvasią, sužinoti, kas yra vadinama sparingais, kaip tikrieji kovotojai ruošiasi varžyboms savo sporto klubuose.

Greitai jūsų dėmesiui – “Road to Glory”.